| anonim_4396 a întrebat:

Cum sarut? Nu stiu, sad stiu ca suna penibil. straight face

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut, o sa sune penibil si raspunsul.
Deci chestia e ca trebuie sa incepi lent, cum ar fi un pupic pe buze sau ii musti buza de jos daca esti mai cu curaj. Dupa aceia e simplu. De fapt `a saruta` inseamna sa iti introduci limba in gura celuilalt si sa ii `mangai` cu limba ta, limba sa. Oricum, chestile astea nu se invata. Daca o/il iubesti o sa faci ceea ce trebuie.winking

| anonim_4396 explică (pentru IoanaPuppy31):

Merci!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar la inceput cu multa atentie si/sau grija pentru a nu ajunge in neplacuta situatie sa va "ciocniti" dintii. Daca veti proceda cu calm, fara sa va grabiti si repeziti, in mod sigur totul va iesi asa cum sperati. happy Succes!

| Dragastoasa a răspuns:

Stai liniștită este normal sa te gândești la așa ceva. deci in primul rand sa fi cat mai relaxata, atunci când el îți atinge buzele tu sa îți ti buzele intre deschise, si teoretic ar trebui sa "va mângâiați buza.n buza", o sa fie frumos lăsa totul sa conducă el

| Dragastoasa a răspuns:

Nu are de ce sa îți fie frica

| anonim_4396 explică (pentru Dragastoasa):

Ai dat un raspuns foarte bun big grin Merci pentru timpul acordat happy.