| alindoolce a întrebat:

Stiu ca suna cam penibil da ....Baietii FAC orgasme?!

Răspuns Câştigător
| Abcfunny a răspuns:

Lool esti baiat...

25 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fac, in sensul ca pot produce fetelor si doamnelor - orgasme, si cred ca te interesa daca si ei au?! - da, au, firesc!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cum adica fac? Daca au ei sau daca pot oferi partenerei/partenerului? Indiferent la care dintre variantele de mai sus te refereai, raspunsul este da. De obicei orgasmul este asociat cu ejacularea la baieti/barbati... Dar din cate am citit poti separa momentele... E vorba de o chestie numita "continenta sexuala". Cauta pe google daca vrei sa afli mai multe.

| Parintele a răspuns:

Da...in baie.

| Psihoyounger a răspuns:

Dalaughing

Psihoyounger

| Encore a răspuns:

Nuuuu
Noi nu facem ne chinuim 15-20 de minute ca prostii nu?

| M.J. a răspuns:

Bineinteles ca fac...

| wannabe a răspuns:

Lol.cred ca da thinking interesant ce zice pepe nu sunt sigur chiar ca e asahee hee

| maxQ a răspuns:

Barbatii Ejaculeaza...

| pepe a răspuns:

În momentul în care ejaculează băieţii au orgasm.

| snepy a răspuns:

Si femeile si barbatii au orgasm
daca vrei sa spui ca:
Baietii ofera orgasme fetelor/baietilor raspunsul este DA
sau
Baietii au orgasme Raspunsul este DA
joacate cu putulica vreo 30 de min si vezi ce ti se intampla dar cand scuipa sa nu te sperii

| cristi27 a răspuns:

Tu ce crezi?laughing

| AllenTJ a răspuns:

No comment! laughing

| Abcfunny a răspuns:

rolling on the floorlaughing dne... bua. aline cum sa te doara?!laughing

| daddy a răspuns:

Fac? laughing poate ai vrut sa intrebi daca " au orgasme "
si raspunsul este da

| unomprintreoameni a răspuns:

Ejacularea... este orgasmul barbatilor.
Practic, ei ajung la orgasm mult mai facil decat femeile...
In fine, ideea e ca au orgasm. Dar in nici un caz nu,, fac orgasme". Provoaca, intr-adevar, orgasm femeilor! E un proces tehnologic, pana la urma... Nu stiu la ce ai vrut tu sa te referi.
De avut au orgasm, de facut... fac, in sensul de provoaca orgasm.

| Wisdom a răspuns:

Da, baietii AU orgasme, ca nu le fac in uzina.

| alindoolce explică:

Eu stiu ca orgasmu e ala cu "o daaaaaa!" sau cam asa ceva asta vroiam sa intreb big grin

| alindoolce explică:

Mdea merci pentru raspunsuri laughing nu eream sigur

| alindoolce explică:

Nu merci snepsy stiu ca scuipa rau laughing)

| alindoolce explică:

Ho baaaa ca nu-s impotent laughing ma cam doare putin asa cand .....iesEbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adiga muzica la orga? eiii nu toti numai cei care au talint, aia fac orgasme. da nepoata mea e fata si e foarte orgasmica.si canta si din gura. da orga ei e cam mica. ii trebuie una mai mare pentru orgasme de alea mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca barbatii ofera orgasme? Raspunsul : DA
Daca au orgasme barbatii? Raspunsul : DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ejaculeaza. rolling eyes doamne ala cu orga e penibil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai folosind Manualul www.OrgasMARE.ro pot avea baietii orgasm :))

| unbreakkkable91 a răspuns:

Cand ejaculezi ai orgasm...sau nu simti nimic in momentul acela? pentru ca daca e asa...ar fii bine sa mergi la un doctor tinere...tongue
nu te juca cu sanatatea...winking