| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de cosuri?
Si cum pot afla cine e prietena mea cu adevarat? toate fetele aproape care imi sunt prietene ma intreaba pe cine plac si eu nu le pot spune ca imi e frica, ele sunt colegele mele si problema e ca eu chiar plac un coleg...

Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Ceai de urzica bei o cana pe zi fara zahar cel putin o luna. In legatura cu prietena cea mai buna eu n-as miza f. mult in ziua de astazi cam rar mai gasesti prieteni adevarati. Asa ca nu te increde prea mult in "prietene"

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

1. Pt cosuri te duci la medicul de familie sa-ti dea tratament cu zineryt si skinoren.
2. Fetele nu pot fi prietene genetic vorbind. Reprezentantele sexului feminin sunt intr-o permanenta concurenta, nu exista femei care sa fie prietene adevarate.
3. Daca iti place un coleg, spune-i lui. Daca si el te place, veti fi fericiti. Daca nu te place, macar stii cum stai si iti cauti altul.

Bula
| Bula a răspuns:

Este o metoda veche, dar foarte eficienta pentru a scapa de cosurile aparute pe fata adolescentilor: se mananca DROJDIE proaspata, la intervale de 3-5 zile, bucati de marimea unei nuci. Se poate manca si un pic indulcit cu zahar tos, daca ti se pare ca are un gust mai greu de suportat.

| dulceKmierea a răspuns:

Si eu imi caut o prietena adevaratabig grinbig grin