| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de poftele sexuale? Sunt baiat am 22 de ani si nu ma pot abtine sa nu ma apuce toate poftele cand ma uit la o femeie, ce sa fac? cum sa scap de asta?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti o iubita cu care sa-ti satisfaci pofetle ori apeleaza la mana dreapta, pentru o actiune imediata happy
O alta obtiun eeste sa faci un dus cu apa rece ori sa iesi la alergat vreo 30-60 minute.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu esti capabil ''sa-ti faci'' o iubita, in acel caz : ori faci l@ba, ori mergi la curve. big grin

| minrest a răspuns:

Ai grija ce iti doresti. Numai bolile grave duc la scaderea libidoului.

| SG1995 a răspuns:

Labă, prostituate, variante exista.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai bine iti gasesti o alta ocupatie cand iti vin poftele...

| HadesSs a răspuns:

Si tu ai pofte? Wow si noi toti barbatii cand vedem o fata cu o pereche colanti transparenti cu niste fese apetisante ne iau poftelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-au "inventat"iubitele. Zic si eu. Lab@ si sunt pentru prostalai.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa stai cu o fumeie pentru sex?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu "doar" pentru sex Ray.

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

De ce sa nu? Poate ajungi sa o iubestilaughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Numai cred in asa ceva

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Cam devreme altii se indragostesc si la pensielaughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Nu e vorba de indragosteala si de faptul ca nu cred in sinceritate,numai am incredere, de exemplu am vorbit cu un user o vreme m-a mintit non stop, singura recunoaste asta sau e nebuna cine stie, in fine fetele din ziua de azi mint extrem, extrem, enorm de mult, nu stiu daca din 5 cuvinte nu mint 4

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Daca tu vrei sa iti faci o relatie aici, ai gresit site-ul baiatul meulaughing nu vezi ca aici totul e o caterinca site-ul asta in site e o caterinca laughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Nici vorba de asa ceva

| Romanul86 a răspuns:

Nu mai mânca mezeluri sau alte produse afrodisiace! Mezelurile conțina hormoni de creștere care au fost dați animalelor din care s-au fabricat aceste mezeluri.

Răspuns utilizator avertizat
| PopaCristian a răspuns:

Pai, incearca sa nu te uti la ele, gandeste-te la altceva. Dar cea mai buna solutie e sa-ti tragi o iubita care sa-ti satisfaca toate poftele. Daca vei avea o viata sexuala regulata cu o femeie, nu doar cu mana dreapta, iti vor scadea poftele necontrolate.