| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de timiditatea sexuala! Mai exact parca mie oarecum sa pun mana in zona intima a fetei...

Răspuns Câştigător
| aurgrigor8 a răspuns:

Wtf așa și eu! mi-escarba de partea intima a băietilor și am zis ca nu voi face dragoste din cauza asta dar tot am făcut...deci...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi nici sa nu pui pînă după nuntă, mușcălaughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De asta n-am avut.
Dar pentru cealalta timiditate, mi-am tratat simptomele cu alcool. Dupa aia m-am maturizat.
Dar trebuie si ceva experienta cu alcoolul, altfel devii mai prost decat treaz, si nu mai iesi din casa pe urma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grijă la limbaj bă ăsta

| ShamelessQboy a răspuns:

Trebuie sa-i faci oral, si dupa ce vei descoperi dulceața partiturii, iti garantez ca scapi de orice fel de timiditate!