| MCRgurl a întrebat:

Cum schimb culoarea la mess, ca am mai incercat odata si nu stiu cum am facut de am facut totul alb si disparuse bara de minimize baga in bara si exit.am pus la categoria asta deoarece e mai accesata

Răspuns Câştigător
| kirin a răspuns:

Langa liniuta din stanga de x este o bila colorata sau 3 patratele colorate (depinde ce mess ai) dai acolo si dai in jos pentru diferite culori.

2 răspunsuri:
| TrollFace1234 a răspuns:

Sus de tot la mess e o bila colorata apesi pe aia si... sper ca te.am ajutatwinking

| Roz20 a răspuns:

Undeva in parte adreapta sus e o biluta colorata.langa butonul de bagat mess-ul in bara.de acolo pori sa-ti alegi mai multe culori