| PerfectAngel a întrebat:

Buna ma scuzati ca pun aceasta intrebare la categoria Jocuri PC/online dar nu am stiut unde sa o pun

Deci: Nu stiu ce am facut, pe ce am dat dar Muzica (Winap) care era in bara aceea normala unde am si mess-ul, ferestrele de google, etc s-a mutat in partea aceea unde am ceasul, antivirusul, skypeul etc :O. Cum s-a intamplat asta? Si cum il pot baga iar acolo?

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Options - preferences - general preferences - si trebuie sa ai bifat "taskbar" ca sa apara langa mess, google etc. si "system tray" ca sa apara langa ceas etc