| VrRos780 a întrebat:

Cum se bagă în seama o fată cu tine când vrea ceva cu tine sau te place?

35 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vine in fata ta și iei prima nasul pe fata ta

| RAY a răspuns:

De ce nu te combini cu dullcat? O fii și ea singură

| VrRos780 explică (pentru RAY):

Pentru ca extremele se atrag

| RAY a răspuns (pentru VrRos780):

Macar încearcă

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se baga nimeni in seama cu tine, fiindca tu nu stii sa vorbesti frumos cu o fata si apoi, ti-am mai spus ca online-ul nu este de agata, ci de pierdut vremea si de mintit pe rupte.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

N are nici o relevanta răspunsul tau

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Ba are, ca-i raspuns dat direct la obiect!

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Online ul este pentru a creea o relație.
Dacă fată este din Cluj și eu din Piatra Neamț, ma duc în fiecare zi sa o caut?

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Dar se vede că multe dintre voi nu a-ti evoluat, voi aveți impresia ca se mai stă acum să se caute prin bodegi, majoritatea fetelor stau acasă, unde vrei sa le abordăm, dacă nu online

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Total gresit!
Online este pentru flirt, minciuna si pierde inutila de vreme. Asrta stie toata lumea si asta ti s-a confirmat si tie de zeci de ori, de aceea esti inca singur. Ma gandeam ca poate ai invata ceva de la noi, ca-ti tot spunem de multe luni asta...

daca este o fata din Cluj, las-o in CLUJ si cauta-ti una in satul sau orasul tau, ca tu nu ai nici servici, deci nu ai bani sa te duci pana acolo, fiindca relatia la distanta NU functioneaza nici pentru aia cu bani si masina, dapai pentru unul ca tine, sarac lipit pamantului.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Baitel, noi am evluat de aceea nu ne uitam la astia ca tine, care sunt misogini si trandavi, stand la intins mana de la parinti.
Pentru ce ar fi interesata vreo fata sa te cunoasca cand nu ai absolut nimic ce sa-i oferi?
Nu ai bun simt, nu ai repscet pentru fat, nu ai nici macar bani sa-i oferi o prajitira.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Nu funcționează pentru că femeile duc lipsa de afecțiune bărbătească, dacă relatia e la distanta și cauta în alta parte

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

De ce sa o las în Cluj.
Mie îmi place de aia din Cluj spre exemplu, sa fiu fals și sa îmi placa de una din zona de la mine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Si cu ce ajungi tu in Cluj?
Tu nu ai bani, nu ai munca si nu ai de nici unele, cu ce crezi ca te duci pana la Cluj in fiecare saptamana?
Cum crezi ca te va privi una, care te vede saracuta lipit pamnatului?

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Fac dragoste cu ea și o las, nu o iau ca să o întrețin eu

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Ti-am mai explicat, poate vrei sa spui ca faci sex cu o prostituata, daca ai bani in buzunar, altfel nu capeti nimic.
Fiindca dragostea se face in timp, dupa ce te indragostesti si te intalnesti cu fata aia de mai multe ori, asdar ai mult de asteptat.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred. Sunt multe femei care o fac la prima intalnire fiindcă sexul e cel mai minunat lucru din lume și nu are răbdare nici băiatul și nici fata

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Tu vorbesti in nestiinta de cauza!
Daca erau femei care o faceau de la prima intalnire, nu mai ulrai tu pe aici ca esti virgin si nu gasesti nici o fata sa-si faca mila de tine.
Nu mai pleca urechea la toti care mint pe aici, ca ajungi sa-i crezi laughing

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Sunt multe panarame.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

De unde stii tu ca-s panarame, daca in viata ta nu ai cunoscut nici macar una?

Iar te-ai apucat sa jignesti femeile?

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Toate sunt curve și o spun statisticile, nu eu
Da-ti seama câte sunt care tac

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

O spui tu, nu statisticile, ca tu esti misoginul ofticat ca nu se uita nici o fata la tine.
Cu asa comportamnet si vocabular, nici la 50 de ani nu vei agata tu pe nimeni. Halal educatie ti-a dat maica-ta, probabil si aia curva, daca toate femeile sunt curve pentru tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se uită frumos la tine.

| Hyperion7 a răspuns:

Pur și simplu se baga in seama

| VrRos780 explică (pentru Hyperion7):

Greșit. Femeile nu se baga în seamă

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos780):

Ai fi surprins sa o vezi pe pielea ta big grin

| DeMicUnCălător a răspuns:

Zămbește. Te privește puțin mai lung. De obicei SIMȚI cănd te place. Trebuie doar să-ți asculți instinctul.
Eu am cunoscut fete care m-au sărutat pur și simplu, Fără să mă aștept.
Fetele se dau mai repede de gol cănd plac un băiat, decăt invers

| VrRos780 explică (pentru DeMicUnCălător):

Cum te au sărutat? Fără conversație inainte? Au venit la tine și te-au sărutat? Nu te cred

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru VrRos780):

Pe una abia o cunoscusem, Eram la discoteca și am invitato la dans. In timp ce dansam, ne priveam reciproc in ochii la care ea s-a întins direct în mine și m-a sărutat.
Alta a venit la mine în brațe in timp ce stăteam așezat pe un scaun, Am râs și vorbit vreo câteva minute iar la un moment dat când mi-am întors capul spre ea m-a sărutat fără să apuc să răsufla.

| f1635 a răspuns:

Vine langa tine si iti spune ca esti frumos si ar vrea sa stie daca esti si potent.

| 69adryy78 a răspuns:

Buna sau cf?