| AfroBă a întrebat:

Nu pot să înțeleg ceva, am întrebat o față dacă vrea să fie cu mine, răspunsul a fost nu. Dar mă tot bagă în seamă. Credeți că îi place de mine?

Răspuns Câştigător
| VeronicaLL a răspuns:

Fetele gandesc diferit decat voi baietii. Eu cred ca te simpatizeaza, insa nu te place atat de mult incat sa faca un cuplu cu tine. Ea te baga in seama pentru ca simte magulita si este un fel de raspuns ca in cazul in care ii faci un compliment unei persoane (ii spui ca e frumoasa, ea iti multumeste sau iti zambeste). Eu cred ca o perioada ar trebui sa o ignori total (2 saptamani), apoi daca ea iti mai zambeste sau mai intra in vorma cu tine sa o mai intrebi inca o data. Daca te refuza si a doua oara...renunta! Bafta!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una este să te salute, alta să fie cu tine!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Da te place numai ca se da smechera pe langa tine.

| AleShHa a răspuns:

Pai daca te-a intrebare daca vrei sa fi impreuna q ea.sh` u ai zi nu! E logic k te place...Si dup un refuz ink mai incearca inseamna k ea chiar te place. Fundaa?

| AfroBă explică (pentru AleShHa):

Tu nu ai inteles intrebarea...

| seraina a răspuns:

Cum sa imtrebi asa ceva esti penibil.

| AfroBă explică (pentru seraina):

Ești cam. Nesimțită.

| seraina a răspuns (pentru AfroBă):

Pai da cum poti sa intrebi o fata asa ceva.

| MyBeautifulFantasy17 a răspuns:

Da, se poate sa te placa, sau iti este o prietena foarte buna, ca o sora. Sau poate te place, dar nu e pregatita pentru o relatie, ori nu e sigura pe ceea ce simte. Ai putea vorbi intr-o zi cu ea, si vei afla totul. Bafta multa! :*