| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

Cum se citeste acest nr? 999.999.999.

12 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Noua noua noua. noua noua noua. noua noua noua.

| 17RauL17 a răspuns (pentru danifx2):

Ce prost esti rolling on the floor

| danifx2 a răspuns (pentru 17RauL17):

1. Prost e tactu.
2. Am zis la vrajeala.

| positivity a răspuns:

Nouă sute nouăzeci şi nouă de milioane, nouă sute nouăzeci şi nouă de mii, nouă sute nouăzeci şi nouă.

| Crucified a răspuns:

Ce clasa esti?

| Un1kuL a răspuns:

Noua sute nouazeci si noua de milioane, noua sute nouazeci si noua de mii noua sute nouazeci si noua laughinglaughing

| fancullo a răspuns:

Noua sute nouazeci si noua de milioane noua sute nouazeci si noua de mii noua sute nouazeci si noua

| ChelioSsS a răspuns:

Se citeste cu ochii daca stii despre ce vorbesc happy

| ThisISitIamFroMCALIFORNIA explică (pentru ChelioSsS):

Te-ai prins ma! laughing

| ChelioSsS a răspuns (pentru ThisISitIamFroMCALIFORNIA):

winking asta inseamna ca sunt cel mai destept de pe aici rolling on the floor))) laughing

| NoRegrets96 a răspuns:

Noua sute nouazeci si noua de milioane noua sute nouazeci si noua de mii noua sute nouazeci si noua!
mare greutate!~!
funda?

| jessicaaaaaaaa a răspuns:

Raspunsul este:
noua sute nouazeci si noua de milioane noua sute nouazeci si noua de mii noua sute nouazeci si noua