| s3nz0r a întrebat:

Cum se cucereste o fata? Fara sa-mi dati exemplu de: mergi la un suc sau sa mergem in oras (eu stau la sat) as vrea metode sigure de cucerit fete si mai ales FETELOR VOUA CE VAR PLACEA SAU VA PLACE LA BAIETI? (in afara sa fie frumos, sa aiba muschi si etc.) pls sa-mi raspundeti happy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai metode sigure nu poti sa ai pentru ca fiecare fata e diferita si nu toate au aceleasi gusturi, eu cred ca trebuie sa fi tu insuti, sa fi natural in orice imprejurare, fara diferite tactici ca o fata va aprecia cu siguranta sinceritatea ta si felul tau de a fi fara a folosi diferite metode si a te da altcineva, cine te place te accepta asa cum esti, fetelor in general vor sa fie cu un baiat de treaba, comunicativ, glumet, sociabil si respectuos... mie una la un baiat imi place sa ma faca sa ma simt iubita si respectata, sa ma faca sa ma smit bine alaturi de el, sa ma protejeze, sa stie sa fie si glumet dar si serios atunci cand e cazul, oricum fiecare fata difera si daca intrebi 10 fete ce preferinta are in legatura cu baietii ai sa vezi ca toate vor da un raspuns diferit, depinde de fata care vrei sa o cuceresti, bafta la cucereit!

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fiecare fata e diferita. Esti cu adevarat un Don Juan atunci cand esti destul de inteligent sa iti dai seama ce vrea fata de la tine. Trebuie sa fii natural oricum. Daca incepi cu minciuni nu rezolvi nimic. Daca iti place o fata trebuie sa ii arati asta. Sa ii arati ca e importanta pentru tine. Fetele se pun singure pe un piedestal. Tu poti sa le spui ca arata foarte frumos sau sa le spui ca nu e locul lor acolo. Depinde de tine.

| valy a răspuns:

Incearca sa petreci timpul cu ea.sa i te faci de ajutor avand in vedere ca stai la tara sunt o gramada de lucruri de facut.niciodata nu te plictisesti daca esti un om muncitor.incearca sa o scoti in oras la plimbari.sa ii oferi trandafiri.de ziua ei nu pierde ocazia sa ii oferi un cadou.cam asta ar fi.sunt multe optiuni

| ShineMe a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa fi tu insuti.Cum le zic la toata lumea.Fi amuzant fa niste gesturi frumoase fata de ea, nu incerca sa pari mare si tare pe langa ea fata de ceilalti @monyk16 are foarte mare dreptate fiecare fiecare fata are un alt stil de viata uneori total diferit alte ori mai putin. Dar cel mai bine ar fi sa fi amuzant si sa ii faci gesturi frumoase.Fi tu.
Mult succes

| stweety10 a răspuns:

Singurul sfat pe care pot sa ti`l dau este sa fi tu insuti. Asa poti sa eviti dezamagirea ei cand o sa afle ca tu vrei sa pari ceea ce nu esti. Si in plus cine te iubeste trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti tu. Nu pentru ceea ce ai, aici ma refer la muschi, bani, masini, frumusete etc. Intr`adevar probabil ca e mai avantajos sa stai la sat, pentru baieti, ca nu mai dau banii pe suc laughing

| LOADING █████████99% a răspuns:

Buna! si eu stau la sat si probabil e un avantaj si imi dau seama mai bine si app la mine nu trebuie sa aiba muschi... daci, sa incepem, mie m-i se pare dragut sa ma bage in seama si sa imi dau seama un pic ca ma place dar sa nu imi spuna in fata(daca are tupeul sa spuna ar fi marfalaughing)sa aiba grija cum se comporta cu mine si prima oara sa legam o prietenia stransa(ex baiatul pe care il plac)si va puteti marturisii mai multe decat ai crde.succeswinking

| cryss_1828 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu conteaza asa de mult fizicul ( mai ales dupa o anumita varsta) E normal ca la varste mai mici deobicie fetele se uita la fizic insa dupa o anumita varsta o sa realizeze si ele ca pe langa fizic conteaza ft mult si felul cum se comporta cu tine, felul in care iti vorbeste, sufletul.Degeaba in exterior este frumos, cu muschi samd daca inaintru esti " acru"winking

| aberu a răspuns:

Unul dintre cele mai reusite metode sunt: a o impresiona cu ceva (esti cintaret, erou, f. dulce, poetic... intelegi? trebuie sa fii bun la ceva cu care s-o impresionezi), apoi trebuie s-o bagi in seama ( femeile au nevoie de f. f. f. multa atentie) si apoi sa n-o dezamagesti (tradezi) cind are nevoie de tine. That's all. now, get to work.

| fsdfsd a răspuns:

Du-te cu ea la muncile agricole

| perceive a răspuns:

Pai. mie miar place daca un baiat mar invita la o plimbare unde sa imi spuna lucruri dragute si ca ma place, dupa discutia de la plimbare, sa nu se dea la alte fete, sa le ignore, sa ma sune mereu, sa imi trimita mesaje de multe ori pe zi, sa, ma tina in brate, sa ma invite intr-un club, unde cand mar invita altii, sa fie gelos, sa arate ca chiar ma place... si cel mai important : SA IMI SPUNA CA MA IUBESTE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! am citit intrebarea ta si iti dau o metoda de a cuceri o fta. Iubitul meu ma cucerit asa:eu am vb cu o fta si ea a vb cu el si el a venit la mine la usa si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el! Daca nu merge metoda asta id meu este florykyka_skumpyka! Ma gasesty akl si iti mai voi da metode de a cuceri! pa ne mai auzim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii sa te porti frumos cu ea, sa ii faci o surpriza enorma cand crezi ca e momentul...de ex: ii oferi cel mai gingas si cel mai finut colier de perle sau ceva de genu, deoarece fetele sunt incantate de acestea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna pai mai bine spune-i ca o iubesti si ati terminat orice discutie sa nu mai stai sa o cuceresti daca iti spune ca nu vrea.Mai convingeo dar sa nu te rogi mult la ea ca dupa un timp o stresezi dai si u un mesaj pe tel de dragoste mai spune-i ca vrei sa o duci la o plimbare si zi ce simti pentru ea dar sa nu spui VREAU SA FI UIBITA MEA daca a functionat cu plimbarea in oras sa ai iei 2 trandafiri unul ROSU si celalalt GALBEN eu stau in SINTESTI SUNT rrom si stiu 3 limbi FRANCEZA limba Dragostei.ENGELZA.si ITALIANA, eu stiu metode de agatat fara sa dau undeva pe net... asa ca fi atent ceti zic NU TREBUIE SA AI SPUI AI IUBIT, spune-i ce ai place in general MAI SPUNEI CA iti plac ochi ei zi ca o iubesti hai succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

cum asi doreste persoana respektiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba senzore... de obicei,, cand vb cu o fata,, nu o brusca, nu o face sa se simta prost,,, asta iti scade sansele de a fi cu ea. thinking dk dai de vreo fata, care te ia la mistouri de genu " n-am chef, mi-e sila, ma doare-n f**d... evit-o laughing acea persoana nu v-a avea niciodata un prieten laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O duci la zoo si o sa vezi ca daca o duci acolo o sa ii placa ca isi gasese rudele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand te uiti la ea si ii zambesti o ei de mana apoi o intrebi daca vrea sa stea cu tine usor

| mari30mari a răspuns:

Conteaza si varsta. Eu sunt de parere ca trebuie sa fi natural ca ea sa te cunoasca asa cum esti tu, nu ca dupa sa se intalneasca cu cealalta parte a ta " ascunsa"winking. Bafta.