| alexuta124587haign a întrebat:

Cum se excita fetele? doar prin sarutari si atingeri (nu la P******a)

7 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Se pot excita şi din imagini, gesturi etc. Depinde de fiecare în parte.

| Lullabies a răspuns:

Fetele se excita cand le place de un baiat foarte foarte mult si acesta le sarutaa, le strange in brate, si le mangaie pe corp in acelasi timp. Iti dai seama de asta pentru ca au pielea de gaina si o privire ciudataa, si te ating si ele pe tinee.

| Anonim3007 a răspuns:

Saraturi trande atingeri fine cand le pui mana pe tate la cur... iti dai seama atunci cand se escita li se face pielea de gaina succes

| suiram_1249 a răspuns:

laughinglaughinglaughing ma spart intrebarea astarolling on the floorrolling on the floorrolling on the flooriti dau chiar nota 10 pentru intreabrea astaarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlasa si thu un nr si vb.

| Angel_2124 a răspuns:

Ti-am lasat idul prin mesaj.

| Andreea_7722 a răspuns:

Majoritatea se excita cand sunt pupate pe gat big grin

| alexuta124587haign explică:

Mersi mult de tot tuturor.Deci am avut si eu parte de privirea aia si al dracu dar e ciudata rau bine ca m-ai lamurit laughing