| anonim_4396 a întrebat:

Cum se excita fetele?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Zonele erogene la o fata sunt:vaginul, sanii, buzele, gatul.

8 răspunsuri:
| DebbieVonBelial a răspuns:

Cauta si vei gasi laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Frecandu-si ceva, etc. laughing)

| Ycu a răspuns:

Se uda cu furtunu.

| JustRoxanne a răspuns:

Buna!
Asta depinde de la o persoana la alta. Dar oricum, fete se excita mult mai greu decat baietii!winking

| Ycu a răspuns (pentru JustRoxanne):

De unde stii tu ca se excita mai greu? Eu cred ca nici fetele nu-s mai prejos.

| Belluuu a răspuns:

Pur si simplu nu este fata care sa nu reziste la asta laughing... incearca so sarut pe gat ii se va face pielea de gaina se va simti in al 9 raiwinkinghee hee se va simti ce mai fericita smug daca nu merge sa numi zici mie WaTzZ! laughing

Răspuns utilizator avertizat