| RAY a întrebat:

Cum se face ca fetele sarace se indragostesc de cei bogati dar cica banii lui nu conteaza?

14 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ştii că banii lui nu contează în momentul în care fata renunță la relație şi pleacă.

| Drimmero a răspuns:

Ba' a dracu 'coincidenta'!

| Catrice a răspuns:

Cum se face ca fetele sărace se îndrăgostesc de ce săraci?!

| RAY explică (pentru Catrice):

E pe naiba cei saraci sunt virgini toti crying

| 90210 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca are o legatura mai mare cu personalitatea...

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Nu orice sarac e virgin asta e ideologia ta, plateste una si nu mai ramai virgin

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Si Jack, din Titanic, era sarac.winking
Si Rose milionara.

| RAY explică (pentru mgtow):

Eram sarcastic

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

Exact.
Și băieții săraci se îndrăgostesc de fetele bogate.
Ce mai, o îndrăgosteală totală de colo, colo... laughing

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Dar si ea s-a indragostit de el. happy

In plus, daca sa zicem ca a fost Jack pe interes, n-a prea gandit-o pana la capat...

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar. Știu destui în situația data.
O fosta colega care nu era deloc bogata din familie. Ai ei aveau destule probleme financiare. Prin anul 2 de facultate și-a găsit pe unul care la fel nu era dintr-o familie bogata, chiar lucra în timpul liber și mai trimitea și acasă.
O tanti care la 27 parca si-a găsit pe unul. Ambii săraci, unul din ei era singur, muncea pe nimic, ma rog, sunt multe de spus. S-au luat, au un copil, parca e la școală deja.
Mai știu și niste povestiri asemănătoare despre cunoștințe din copilărie/școală ale părinților/rudelor.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

"Cum se face ca fetele sarace se indragostesc de cei bogati dar cica bani lui nu conteaza." tu te-a auzi ce spui e clar ca daca au trait in saracie vor sa gaseasca unu cu bani ca sa o duca bine fiecare isi urmareste propriul interes.

| Antopuff a răspuns:

Si tu din ce categorie faci parte?laughing