| Anonim_3772 a întrebat:

Cum se face sex oral si ce este accea ejaculare? cum se poate face? (fundytza) :* (mai in amanunt va rogbig grin)

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de scoala!

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Chiar aşa, câte surse de informare există, ne întrebi pe noi.
Ia lasă teatrul, şi pregăteşte-te pentru şcoală!
Baftă!

pa, pa.

| Chimilica a răspuns:

Despre sexul oral, ce pot sa iti spun?
Este scarbos pentru majoritatea fetelor, dar pentru unele nu.
Stai calma, fetele nu simt placere cand fac sex oral, asta doar daca nu sunt obsedate, baietii simt placere normal.
Deci sexul oral este o porcarie. Adica fata ii suge penisul. Si baiatul ejacueaza cand este foarte excitat. Aceea se numeste sperma.

| Papusik a răspuns:

Cati ani ai?

Poti cauta pe net daca esti asa curios/a.
Uite-te la un film porno.Sau documenteaza-te si tu.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca esti singura(ul) de pe TPU care nu stie asta.Mai bine vezi de scoala.

| LobyCreW a răspuns:

Anonim deci esti baiat sau fata sa incep femeia ii suge penisul la baiathappy si ejacoarea este spermahappy din ea se fac copiihappy daca vrei un copil ii dai sperma prietenei tale sau ii inghiti sperma prietenului tau

| Zmeura_5657 a răspuns:

Ai 5 ani? Uita-te la un film porno, for God's sakes.straight face

| GoodIntentions a răspuns:

Sex
oral e cand i-o s**i lu prietenu tau iar ejacularea este sperma care iese cand el se excita.
Funda

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Relaxoboy Anonim deci esti baiat sau fata sa incep femeia ii suge penisul la baiat si ejacoarea este sperma din ea se fac copii daca vrei un copil ii dai sperma prietenei tale sau ii inghiti sperma prietenului tau E TARE TREABA PILU DACA FEMEIA INGHITE SPERMA RAMANE GRAVDA?laughing)HAI CA ASTA NU AM MAI AUZITOlaughingrolling on the floor

| bLaCk_6610 a răspuns:

Haahahaa=]]

| nnnnnnnnn a răspuns:

Il iei in gura pana iasa chestia aia alba(sperma)winking