| 25091998 a întrebat:

Cum se face sexu? intrebari cat mai concrete si mai dezvoltate dau funda!:X

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Uite aici mai multe articole despre sex care te vor ajuta :
http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/

| irina_5692 a răspuns:

Cum sa faci sex? S-au cum se face?

| Originalone a răspuns:

Daca ii virgina merge anal si oral,sa si-o pastreze.
Asa isi pastreaza onoarea ca femeie, dar ca numai tine minte prima noapte de sex original, prefera prin alte metode mai moderne.

| sorinL1 a răspuns:

Cu capul pe umeri.

| Mickulash a răspuns:

Sexul difera de la un cuplu la altul. depinde de fiecare persoana. se poate face cu prelundiu sau se poate trece direct la fapte. Mai placut este cu preludiu, se prelungeste momentul in sine, si uneori preludiul poate fi la fel de placut ca si sexul in sine.

| Inteligentul_9769 a răspuns:

Deci te pui pe o fata si dai din cur! greu!