| helen_6423 a întrebat:

Cum se face un avort?

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Avorturile pot fi foarte periculoase, cel mai bine ai vorbii cu un medic.

| Mihai19MaxX a răspuns:

Te duci la n ginecolog si iti zice el ce iti trebuie

| alinac a răspuns:

Hm la ginecolog, si exista si pastile care-ti provoaca avortul dar nu se elibereaza pur si simplu asa de la farmacie.ele se administreaza unor gravide care nu pot duce sarcina si fac tratament, daca nu ma insel sunt pe baza de progesteron.da la un medic e ccel mai indicat nu exista riscuri foarte mari sau macar daca sunt ti le zice el tu nu vei avea de unde sa stii.

| aiam a răspuns:

Sa-mi bag eu **** in femei care fac asa ceva

| oricare a răspuns:

Nu stiu cum sati zic ca n-am incercat da intreaba un genecologwinking

| Trololol_3071 a răspuns:

Iti dai pumni in burta pana cand simti ca nu se mai misca copilul.

| roxanyk_3917 a răspuns:

Nu face un avort nu e bine deloc acelui copil ii bate inimioara vrei sa devi o criminala? nu omor biata faptura din cauza unui avort poti sa si mori sau sa te imbolnavesti poti avea cosmaruri cum are o prietena de-a mea draga mea nu face un avort gandeste ca e un suflet sau daca nu tu vrei sa faci spune-i persoanei respective sa no faca bafta o sa iti taie copilasul in multe bucatele iti dai seama il taie de viu gandeste la durerile lui si apoi o sa scoata fiecare bucatica din copil pana la ultima si le va arunca la gunoi gandeste-te bine jur ca asa se face un avort sau daca copilul este in prima luna avortul se face prin absortie cu o seringa mare ai grija pup