| teiuby0 a întrebat:

Cum se face un avort ?

5 răspunsuri:
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Pai te duc la doctor iti da niste medicamente si dupa o ora si ceva te pune pe o masa chirurgicala si te poate curata cu o chiureta, asta e metoda clasica.
sau cu vacuum (un fel de aspirator) care absoarbe fatul. oricum il desprinde putin cu chiureta mda doare la amandoua asa am auzit de pe net

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Http://www.adevaruldespreavort.ro/......spre-avort asa se face avortul... uita-te la filmulet :) bafta

| maya_4030 a răspuns:

Vrei sa faci cuiva? laughing

| Anonimus905 a răspuns:

Mergi la ginecolog si iti va zice el totul daca il intrebi

| mya_5386 a răspuns:

Cel mai corect e sa mergi la doctor.tu alegi in functie de situatia ta materiala unde preferi sa te duci,se poate la un cabinet particular unde iti face prin aspiratie,e foarte usor nu timti nimic,ce e drept e cam scump,ori poti sa faci chirotaj normal, in nici un caz sa nu apelezi la solutii babesti poti sa te infectezi sa faci hemoragie, eu te sfatuiesc sa vb cu un medic.