| anonim_4396 a întrebat:

Cum se mai agata o fata in ziua de azi in pana mea? Tot singur sunt de ani buni

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cu bani si masina..la prima intalnire o iei din fata blocului.o duci la restaurant de lux.ii cumperi 2 feluri de mancare plus desert..sa nu uitam de beutura

| Violleta2022 a răspuns:

Am si eu o curiozitate:
Ce inaltime si ce greutate ai?
Vad ca mananci numai porcarii si nu dai doi bani pe sanatatea ta... si chestia asta se reflecta pe tine...

| Ricaion589 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am 1.76m si 70 de kg dar fac si mult sport pe langa mancatul nesanatos

| Sofer a răspuns:

Cu fitoasele din ziua de azi cam greu se lasă.

| Anna71 a răspuns (pentru Sofer):

Nu cred că e vorba de fițe, fiecare are dreptul de a alege cu cine să fie, nu e primul venit, primul servit. Până la urmă cu persoana respectivă ai putea trăi tot restul vieții, deci ar fi cazul să fi selectiv/ă.

| mentholinks a răspuns:

Trebuie sa cunosti cat mai multe, sa te imprietenesti cu ele, iar poate la una ii vei pica cu tronc.

| Lukasssz a răspuns:

Cu bere

| 1997onur a răspuns:

I-ați o shoarma cu usturoi și ceva suc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mașina, casa mare, cont solid în banca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Daca vrei sa agati, n-o sa iasa ceva de calitate laughing

Daca vrei ceva mai serios doar incearca sa cunosti mai mult si in momentul in care se va infiripa ceva, vei observa

| Marius2001Pop a răspuns:

Fii tu frate si va veni una la un moment dat. Ce e al tau e pus deopartewinking
Daca nu te mai stresezi cu asta, va fi mai bine.

| Ricaion589 a răspuns (pentru Marius2001Pop):

Pai si daca trec anii si ajung sa am 45 de ani? La 45 de ani nu mai e tot una iubirea... cunosc cazuri care s-au trezit la batranete ca nu au pereche

| Marius2001Pop a răspuns (pentru Ricaion589):

Ai dreptate si tu. Dar nu trebuie sa fie un stres asta. Daca investesti in tine si in ce iti place, vor veni si fetele. Ideea e ca daca esti trist ca nu atragi fete, nici nu vei atrage.