| Zumbalaarebeca a întrebat:

Cum se numeste doctorul care consulta baieti in zona intima? La femei este ginecolog, dar la barbati?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Urolog

7 răspunsuri:
| evelynne a răspuns:

Eu n'am auzit de doctori care consulta barbatii in zona intima:dlaughing

| Zumbalaarebeca explică:

Stiam si eu ceva de urolog dar nu eram sigura mersihappy loveisforfreE

| eme a răspuns:

Si la barbati este tot ginecologlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dermatolog sau urolog, depinde de broblemawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medic specialist in urologie (specialitate chirurgicala care studiaza si trateaza afectiunile aparatului reno-urinar si ale organelor genitale masculine
Ginecologie- Ramură a științelor medicale care se ocupă cu funcțiile și cu bolile aparatului genital feminin.

| gabitza_2882 a răspuns:

Frate nu te supara dar cred ca tot ginecolog

| Tinushka a răspuns:

Desigur ca UROLOG, si mii straniu ca inca nu toti cunosc ca si barbatii au zona intima asa ca si ei au nevoie sa mearga la un consult draga evelynne