| Loyd06 a întrebat:

Cum se numeste filmul ala cand o tipa se trezeste joia si afla ca e barbatul ei mort, apoi se trezeste lunea, si tot asa. Nu prea stiu cum sa va explic ca nu am vazut filmul, doar mi-a povestit cineva de el

6 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Premoniţia.

| Cryssu17 a răspuns:

Nu mai stiu cum se numeste, l`am vazut si eu. Nu este cine stie ce pentru ca nu intelegi nimic. Hai sa-ti povestesc cum este.
Ei doi isi petrec timpu impreuna nu stiu`cum, pana cand el trebuie sa plece intr-o calatorie. Joi, se trezeste cu un politist la usa si ii zice ca sotul ei a murit intr-un accident de masina. Dupa se trezeste luni, si el este langa ea in pat si se sperie. Si incearca sa-l convinga sa nu se duca. Si tot asa, se trezeste in diferite zile, ba e mort, ba e viu, ba e mort, ba e viu.Si nimeni n`o crede. Dupa face un plan pe o hartie. Si socoteste in ce zile s`a trezit si cum. Si`s da seama de ceva. Si iar vine ziua aia cand el pleaca in calatorie. Si il urmareste. La un moment dat sotul ei opreste. Si opreste si ea vreo 10 - 20 de metri mai in spate. Si ea era linistita. Nuj`cum il striga. si dintr`o data un tir loveste masina si el moare. Dupa se trezeste din nou acolo. Si se duce dupa el si exact in momentu ala, parca` il ia de acolo si nu mai moare. j asta`i filmu.
Nu prea intelegi nimic`. Srry dar nu mai stiu cum se numeste!
Sper ca ti-am fost d folos.

| Cryssu17 a răspuns:

L`am cautat. Pe net. "Premonitia" se numeste! Vezi ca ti-am scris si jos ce se intampla in el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu filmul, dar nu mai stiu cum ii zice
si mai aveau si o fetita si mama femei statea cu ea parca si cu aia mica
si tipa isi scrisese pe o foaie mare zilele. venise politia etx
dar din pacate nu mai stiu cum ii zice.asta e filmul pe care l cauti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e filmjul/.mi am adus aminte cum se numeste
http://www.cinemagia.ro/filme/premonition-premonitia-17133/

| LupulSinguratic a răspuns:

Eu cred ca filmul despre care vorbesti este Premonitia in care joaca i Sandra Bulok. Sper ca te-am ajutat