| Mayar a întrebat:

Cum se numeste filmul urmator?

O tanara studenta merge impreuna cu ceilalti colegi la un fel de inchisoare pentru a studia pentru un proiect. Chiar atunci cand merg pe hol este mutat un criminal periculos si toti sunt rugati sa se intoarca cu fata spre perete si sa nu se uite in ochii lui sub nicio forma! Dar una dintre tinere se uita, o tipa satena. Barbatul o observa si reuseste pentru cateva momente sa scape din mainile gardienilor si sa o arunce pe tanara pe jos, dupa care ii spune ceva de genul :"te voi cauta / gasi. Apoi, la scurt timp aceasta intamplare, puscariasul scapa si tot o cauta. Fratele lui e politist, el ucide cateva prietene de-ale ei, si in final e doar ranit si dus la spital. Acesta se uita la ea, in sensul ca inca nu s-a terminat, dupa care arata ca el e la ea in casa si o captureaza, dupa care ea se trezeste. Acesta e filmul, in mare.

Chiar nu stiu titlul. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Eventual găsești aici multe filme
www.filmeseriale.online/genul/horror/

13 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Aolo, de groază 0_0

| Mayar explică (pentru 94Lucifer94):

Nu asta e titlul.
Alte incercari mai ai pe maneca?

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Mayar):

Am căutat și nu găsesc nimic. Dar să știi că sunt multe filme de groază de genul big grin

| Mayar explică (pentru 94Lucifer94):

O sa caut atunci mai bine
eu am mai gasit doar Ratter, dar mi se parea super plictisitor.
In rest nu prea am gasit filme de genu sad

| Mayar explică (pentru 94Lucifer94):

Mersi happy

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Mayar):

Cu plăcere.

| Swagmotherfuckers a răspuns (pentru Mayar):

Încearcă sa iti aduci aminte gen numele actorilor din film, unde l ai văzut?

| Mayar explică (pentru Swagmotherfuckers):

Pe un site de filme online pe care nu l-am mai vazut si actorii erau toti necunoscuti. altfel gaseam demult filmul sad

| Mayar explică (pentru RAY):

Am cautat aici pana la pagina 50, apoi am renuntat straight face

| Mayar explică (pentru RAY):

De exemplu filmul The Hoarder, care nici astaa nu e cunoscut, cam la fel precum filmul pe care il caut, nici nu figureaza pe cinemagia, doar pe http://www.cinemarx.ro/filme/The-Hoarder-The-Hoarder-2579538.html existat.
Deci sunt sanse sa nu fie trecut deloc pe siteul cinemagia.

| RAY a răspuns (pentru Mayar):

Eu in general caut acolo, am avut vreo 400 de filme de groaza o data pe hard

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Mayar):

Eventual găsești aici multe filme
www.filmeseriale.online/genul/horror/

| SERIALS a răspuns:

Pare interesant