| Erosss a întrebat:

Salut.
Acum ceva timp am văzut un film. ( comedie )
Nu mai ştiu cum se numeşte filmul dar pot spune cum începe.
Filmul începea cam aşa : Dimineaţă.un tip ( 25-30 de ani ) visa că o tipă sexy, îi face sex oral...vise el ce visează şi se trezeşte şi după ce se trezeşte realizează că de fapt câinele său îl lingea la... laughing)
Şi nu mai stiu cum era... avea el o bunică nebună rău, tipul ăsta umbla mai mereu cu o gaşcă de băieţi ..nu mai ţin minte...dar cine a văzut filmul ştie despre ce vorbesc, este un film vechi oricum, întrebarea mea este : Cum se numea filmul?

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

100% este "American Pie" iti zic eu. este super tare si amuzant filmul, trebuie sa te uiti la toate cele 9 parti, eu le-am vazut si nu m-a dezamagit. Vizionare placuta

| IuliiMarie a răspuns:

E cumva The american?