| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poarta un baiat cu o fata care vrea sa fie doar prieten cu tine si cum se poarta cand vrea ceva mai mult? orice parere e buna! voturi

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Cand vrea doar sa fie prieteni, o saluta din cand in cand, ii mai zambeste, pe cand, cand vrea sa fie ceva mai mult se baga in seama cu respectiva mai des, se intereseaza de ea, daca e suparata vine la ea, daca are nevoie de ajutor se ofera s-o ajute, se intereseaza mai mult.happy
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| BillyX a răspuns:

La fel ca si o fata prietena doar ca subiectele sunt legate de alte lucruri, cand vrea ceva mai mult o sa intelegi asta.se da la tine, iti face avansuri, multe complimente s.a.m.d