| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poarta un baiat cu tine daca te iubeste

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Ar fi in stare sa faca orice pentru tine, iti suporta toate toanele si fiteletongue, iti spune ca te iubeste, iti face mici surpize, daca e o fire mai romantica iti scrie poezii si iti aduce florihappy, te trateaza ca pe o printesatongue Si lista poate continua la nesfarsit...happy

17 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cat de adevarat e ceea ce a spus Mihai! Daca vrei sa stii cum se va purta cu tine partenerul tau, uita-te la relatia lui cu mama si surorile lui. Daca-si respecta si isi iubeste mama si sora/surorile cu siguranta va fi un viitor sot excelent!winking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fiecare se poarta dupa cum simte, si ii permita EA! Nu mai e ca acum 100 de ani, cu reguli si clisee rigide! Plus, comportamentul este si un tip de conditionare socio-conventional, inoculat pe nesimtite, mai mult sau mai putin sablonard, in functie de tipul si gradul de libertate al educatiei primite, corelat cu toate celelalte! Sigur, exista si chestii reproduse fidel, altele s-au estompat, odata cu emanciparea Femeii... va conta intotdeauna insa, sa fii curat, manierat, atent, interesa(n)t, informat si amabil curtenitor, saritor, etc... Iubirea Adevarata e foarte RARA! Cei mai multi se amagesc (sau mint, pur si simplu!) ca iubesc, pentru ca asa se simt mai valorosi, si "integrati"... Maturii stiu de ce!

| DenissaDeea a răspuns:

Fiecare baiat are comportarile lui...iti vorbeste frumos, iti spune non stop cand te vede sau are ocazia te iubesc, te invita des in oras, vorbeste f.frumos de tine, rade cu tine, iti face mereu cadouri, isi respecta si vorbeste frumos de parintii vostrii, te sprijina cand ii ceri ajutorul si te intelege in orce situatie...

| MihaiA a răspuns:

Cum s-ar purta si cu mama lui tongue

| otypa a răspuns:

Frumos

| otypa a răspuns:

Un baiat care te iubeste si tine la tine se comporta civilizat, vorbeste frumos, si te respecta

| leeanna a răspuns:

Se poarta exact asa cum ti-ai dori tu sa se poarte. iar atunci cand esti deplin multumita de cum decurg lucrurile si nu versi o lacrima in relatia cu respectivul... e clar ca e de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai vrea sa fii asa de curioasa, domnisoara, ca doar nu esti casatorita, esti in timpul prieteniei cu un baiat, nu-i asa? De ce nu faci acum ce va trebui sa faci dupa casatorie, fara iubire?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu poate mar trata cu multa indiferenta si m-ar evita cat ar putea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spune mereu ca te iubeste sau de multe ori iti spune ieu nu te iubesc te ador te saruta la fiecare minut
nu ii este rusine cu tine si in prmulrandnu te lasa la geu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai se poarta frumos si este dragut dar nu se uita la alte fete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa! Cine ma poate sa-mi raspunda la intrebare?
Am un baiat la scoala care e cam tocilar rau de tot, ma baga in seama din nimic nu ma uit la el fiindca nu-mi place, se baga cand vorbesk cu colega mea se baga in seama singur, cum pot sa-l fac pe sa nu ma mai placa, Cand eram mai mici am jucat adevar si provocare si m-au intrebat fetele ca de cine imi place eu am spus de el ca atunci era mai simpatik, acum nu-mi mai place, vreau sa nu ma mai placa dar in acelasi timop sa nu ma fac de ras, cine poate sa-mi raspunda ma cauta la anka_angel. sweet@yahoo.comSi daca aveti intrebar va astept cu placere. Ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... uneori te ignora cam intentionat.(am trecut prin asta)

| Medeea09 a răspuns:

Daca te iubeste iti acorda atentia cuvenita si te respecta. E afectuos si ar face orice pentru tine si cel mai important :nu vrea sa fii altfel decat esti!

| raluca12 a răspuns:

Pey... frumos...nu da in tine... te suna.iti zice in mesaje te iubesc... iit tr bilete.asa.se uita la tine.

| laurita_7005 a răspuns:

Se poarta frumos cu tine... unde te duci vine cu tine, iti sp mereu k te iubeste, te saruta mereu, te tine de mana in fata pr lui, te saruta pe frunte...si incearca mereu sa te faca sa zambesti