| BumtSii a întrebat:

Buna seara TPU! Va rog frumos, am nevoie de ajutorul tuturor, fiecare putem ajuta cu ceva. Va rog sa fim uniti. Este vorba despre surioara prietenului meu ( amic ) : Haideți să fim un pic mai uniți pentru a salva viața unei fetite pe nume Maican Madalina Georgia in varsta de numai 9 ani care recent a fost diagnosticata cu "Proces Expansiv de Trunchi Cerebral cu Hemipareza Stanga Ataxica ", o boala extreme de severa si pentru care necesita tratament intro clinica din Istanbul. Orice donatie este de MARE AJUTOR!

Numai cu bunavointa dumneavostra, donatiile se pot face aici!

Ron : RO44MILB0000000003542639

Eur : RO05MILB0000000003542662

Usd : RO57MILB0000000003542696

VA ROG FRUMOS! Nu ignorati acest caz, stiu ca nu este un site pentru asa ceva, dar va rog, haideti sa fim uniti si sa salvam acest suflet, sa-i dam o noua sansa la viata. Mai pe scurt este diagnosticata cu o tumora cerebrala. Va rog, dati mai departe cazul, orice donatie este bine primita si orice donatie ajuta acest suflet. Impreuna o putem salva. Va rog, uitati si aici pagina de Facebook : http://www.facebook.com/DinInimaPentruUnSufletCurat?fref =ts

Si intrebarea e : Cum o mai pot ajuta? M-am gandit la Fundatia MereuAproape. Cazul a fost prezentat si de catre cei de la Acces Direct, Antena 1. Va rog, putem fi uniti si o putem ajuta? Pe pagina de Facebook mentionata mai sus gasiti mai multe detalii! Va multumesc mult si sunt sigura ca vom reusi daca vom fi uniti! CAZUL ESTE CAT SE POATE DE REAL! MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Sansele de vindecare sunt minime, dar mai exista si minuni. Sta in puterea noastra sa ajutam, in masura posibilitatilor. La ce banca sunt conturile acelea?