| MeetTheMonster a întrebat:

Cum se poate pastra o relatie de la distanta?

6 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Aici m'ai nimerit perfect. Ai gasit persoana potrivita care sa iti dea raspunsul. Multi nu cred in reatiile la distanta, dar eu stiu mai bine ca oricine ca ele exista. Am o relatie de un an cu un baiat, desi ne despart 300 km. Incercam sa ne vedem cat mai des. Reusim aproape o data pe luna sau chiar mai rar. Ne iubim enorm, iar de fiecare data cand trece mai mult timp in care nu ne vedem, intalnirea e si mai minunata. In primul rand, o astfel de relatie are nevoie de incredere. E nevoie de intelegere si iubire. Ar fi foarte bine daca ai cauta pe youtube melodia Esra - Relatie la distanta

| Anemona a răspuns:

Hei bunahappyparerea mea este ca pentru a pastra o relatie la distanta e nevoie de o dragoste imensa...pentru ca fiind la departare fiecare dintre parteneri este in contact cu alte persoane poate atragatoare uneori.Incercati sa vorbiti mult la telefon sau pe mess.comunicarea este cheia intr-o relatie.sa aveti incredere si sa va povestiti tot.:* funda?happy:X

| Dan a răspuns:

Poti si pe Skype.com (gratis program de conv pe net)sa ti legatura cu persoana iubita.Noroc!

| cristina a răspuns:

Nu cred ca se poate pastra

| cornel a răspuns:

Multi nu cred in aceste relatiihappy
dar eu cu prietena mea suntem de 2 ani impreunahappy

ne vedem in vacante si mai merg eu odata la doua saptamanihappy

ne mai certam noi dar niciodata nu a fost vorba sa ne despartimhappy

| shakira a răspuns:

Prin multa incredere si multa iubire, adica trebuie sa pastrati legatura kontinuu sa il intrebati pe celalat ce a mai facut mai bine zis sa a povestiti tot ce se intampla cu voi...sa va intalniti cat de des se poate daca esti in situatie asta: sukkes thumbs up