| anonim_4396 a întrebat:

Poate exista o relatie la distanta?

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Depinde de parteneri. Daca partenerii se iubesc cu adevarat, se cunosc foarte bine, exista intelegere si o buna comunicare, poate fi mai trainica si mai frumoasa decat atunci cand prietenii sunt din acelasi loc, si dupa 2-3 zile trec la fapte-exact aceste relatii nu dureaza. Normal ca exista ispite din exterior de ambele parti, depinde de parteneri daca pot rezista acestor ispite sau nu. Aceasta distanta poate uni pe vecie, dar poate si desparti.

| Anecherry a răspuns:

Da, dar depinde si de persoane. distanta poate face mai puternica o relatie sau poate sa o distruga.

| ramona_4785 a răspuns:

Bineinteles ca se poate; asta este posibil daca amandoi vreti ca relatia sa mearga mai departe si daca exista iubire intre voi.Succes si daca va iubiti o sa rezistati.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita
Sufletele se racesc...totul sfarseste intr-o dezamagire si niste anii trecuti, visand la un viitor perfect alaturi de persoana respectiva(experienta proprie)...
Nu pierde anii aiurea.

| funnygirl a răspuns:

Da poate... daca va iubiti da. si eu am o relatie la distanta si e bine

| Nita a răspuns:

Cat timp e sinceritate si incredere normal, acum depinde de persoane.

| ~< super girl >~ a răspuns:

Depinde de cat de, mare e dragoste dintre voi

unii spun ca distanta va apropie dar din punctul meu de vedere va fi frumos dar doar la unceput apoi va raciti usor usor...(experienta proprie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de parteneri si sentimentele ce si le poartahappy

| anonim_2270 a răspuns:

Eu cared ca nu.sad