| anonim_4396 a întrebat:

Cat poate dura o relatie la distanta?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

O relatie la distanta dureaza atat cat unul din parteneri are acel feeling : Asta e raspunsul. Din pacate de multe ori intrebarea se schimba pe parcurs si inevitabil si raspunsul. Atat cat unul din parteneri lupta, spera si vede un viitor comun relatia sta in picioare.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pana unul dintre cei doi se trezeste din viswinking

| mgtow a răspuns:

Asa ceva e o prostie mare care o face se destrama usor

| pwp a răspuns:

Poate dura cativa ani, cateva saptamani sau toata viata, insa eu nu cred intr-o relatie la distanta!

| DakotaRoyse a răspuns:

Atata timp cat exista incredere intre cei doi, merge, greu, dar merge.

| clauss a răspuns:

Poate dura o zi, poate dura o viata, depinde de multi factori

| Dee0tzaA a răspuns:

Depinde, sunt foarte putine cazurile in care o relatie la distanta dureaza. Cum se zice "ochii care nu se vad se uita Intodeaunasad"
Nu cred ca poate cineva sa zica o data fixa pentru asa cevastraight face

| AdelinaC a răspuns:

Nu poate sa dureze foarte mult din cauza faptului ca nu este chiar o relatie, iar ambii vor simti nevoia mai devreme sau mai tarziu de cineva de la el/ea din oras.

| brosu a răspuns:

Atât cât consideri că merită.

| Byby_6293 a răspuns:

Depinde d cat d mare este iubirea dintre cei doi parteneri...nimeni nu are d unde sa stie cat dureaza. Doar ca poate dura 2 saptamani de la plecare dar in egala masura si 2 ani! depinde de iubire, incredere, comunicare, sinceritate, etc.

| Amy90 a răspuns:

Buna,

Depinde de profunzimea setimentelor si de incredere, poate dura si o viata. Oricum, periodic trebuie sa isi uneasca privirile si sa discute despre lume si viata. Desigur cred ca persoanele care au relatie la distanta dau f multi bani pe cartele sau pe abonamente. big grin!