| sandra_8620 a întrebat:

Cum se poate transfera o melodie de pe un telefon pe altul cu Samsung Galaxy Mini? nu gasesc la setari cum pot transfera o melodie.

3 răspunsuri:
| ℓίίίgнт a răspuns:

Prin bluetooth,cauta-l prin telefon, activeaza-l si cauti bluetooth`uri activate, alegi melodia si gataa :X

| alexandra_2771 a răspuns:

Prin bluetooth
happy

| sandra_8620 explică:

Alexandra stiu ca prin asta nu-s chiar asa de proastawinking...SmileForMe am activat m-am asociat nu merge...la melodie la optiuni nu am trimitere deci nu stiu straight face