| stefy01stefy a întrebat:

Cum se poate trimite o melodie dupa telefonul Samsung Galaxy mini pe alt telefon? Nu am idee de unde pot trimite. Spuneti-mi cu cateva detalii. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| sandra_8620 a răspuns:

Gata am gasit.te duci in fisierele mele ai un folder media unde ai melodiile. tine apasat pe melodia care o doresti sa o trimiti si iti apare partajare.selectezi bluetooth si gata big grin

5 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Ca sa trimiti melodii sau poze de pe un mobil pe alt mobil amandoua trebuie sa aiba bluetooth.Cauta in meniurile mobilelor Bluetooth.Eu am la Aplicatii dai pe Bluetooth dai la Optiuni si la pornire dispozitiv.Dai la melodie selectezi trimitere prin bluetooth.Mobilele trebuie sa fie la o distanta de 10-20 cm.Eu am reusit sa trimit o melodie si o poza.Succes!

| VaRogAjutor a răspuns:

1.Card... Adica prin calculator 2.Blutut 3.Inregistrare{nu prea recomand asta pentru ca melodia poate fii deranjata}

| sandra_8620 a răspuns:

Stefy daca gasesti te rog sa-mi spui si mie sad

| stefy01stefy explică:

Am tot ce ii trebuie si eu si telefonul respectiv, dar nu stiu de unde pot da la lista de melodii pentru a trimite prin bluetooth, va rog spune-ti mai clar:*

| ioanapopescu a răspuns:

Cum s-a mai mai spus te duci in fisierele mele. acolo ai niste foldere cum ar fi "Android" sau "bluethoot". derulezi in jos si dupa foldere iti apar toate melodiile pe care le ai. tii apasat pe melodia pe care vrei sa o trimiti pana ce apare un ecran unde ai niste optiuni. dai click pe partajare si apoi pe bluethoot. gata happy