| Christina a întrebat:

Cum se pune prezervativul? cand stii ca l-ai pus corect?batting eyelashes ma poate lamuri si pe mine cineva?big grin

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In cutie se afla si un prospect care iti arata exact cum se face!

E foarte bine sa cumperi dintre cele mai ieftine, si sa exersezi pana le poti pune si cu ochii inchisi ok!

Success! (mare atentie sa nu il pui invers! - adica sa verifici atent, sa fie mereu cu rezervorul in exterior!).

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Prinzi varful intre doua dejete, si restul rulezi pe obiectul contondent. L-ai pus corect atunci cand acest varf, care are rolul de rezervor, este in dreptul orificiului acelui obiect, astfel incat ce iese sa-si gaseasca loc confortabil acolo.

| cosmin_3705 a răspuns:

VI la mine, si-ți arat.te pup