| AproapeDeInimaTa a întrebat:

Prezervativele sunt pe marimi sau cum?
Ma poate lamuri si pe mine cineva?
Durex sunt cele mai bune?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In principiu Durex, Masculan, Love+ sunt cele mai bune, atata timp cat sunt in termen de valabilitate si sunt folosite corect. Prezervativele de buna calitate au scris diametrul pe cutie. Diametrul este foarte important pentru folosirea corecta: un prezervativ prea stramt se va rupe, in timp ce unul prea larg, va cadea de pe penis in timpul actului sexual.

8 răspunsuri:
| AproapeDeInimaTa explică:

Sunt fata
intrebam de curiozitate...

| MasterYoda a răspuns:

Pai da, ca pentru "micimi" ajunge sa lipesti un scoci

Răspuns utilizator avertizat
| defibrilator a răspuns:

Pe mine m-au dezamagit de 2 ori, s-au rupt in timupul actului sexual, si nici nu am simtit ca s-au rupt, am fat 140 de ron pe "pastile de a 2-a zi", recomand cu caldura Love+, nu m-au dezamagit niciodata, pretul e mai ok, si au si o politica de serviciu clienti mai plina de bun simt, cand i-am contactat pe cei de la Durex nu am primit nici un raspuns, cei de la Love+ iti raspund imediat daca ai vreo problema

| PsiholoagaTa a răspuns:

Nu sunt pe marimi, durex sunt foarte bune

| zxcv a răspuns:

Din cate stiu eu, nu sunt pe marimi! Da, cred ca cele Durex sunt cele mai bune! Vezi ca sunt si pe arome! Depinde ce iti place! Multa bafta la f***t!big hug