| All4QuestionS a întrebat:

Cum se pune un prezervativ?(cat mai explicit)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu doua degete strangi de rezervorul destinat colectarii spermei dupa ejaculare, acel mic balonas existent in capatul inchis al prezervativului cu scopul de a evacua complet aerul din el. Prezervativul tinut astfel se potriveste pe gland, iar cu degetele de la cealalta mana se efectueaza derularea completa sau partiala de-a lungul trunchiului penisului. Este foarte important sa fie golita toata cantitata de aer deoarece in caz contrar apare posibilitatea destul de mare, de a se rupe acel balonas din cauza frecarii de peretii vaginului.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe olx?laughing

| Oana92 a răspuns:

Exista explicatii cu poze in pachetele de durex. Mai explicit de atat nu cred ca se poate...

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Mai explicit decât cum arata pe cutie, nu se poate. dar recomand (fără gluma) sa încerci de câteva ori pe o banana, înainte.

| Chevyn a răspuns:

Exista si videoclipuri! Si ideea cu banana e foarte buna laughing. Cel mai bine sa cumperi 2-3 perzevative si 2 sa le folosesti ca test daca vrei sa fii sigur!