| Ada_2475 a întrebat:

Cum se saruta cu limba?big grin Funda

Răspuns Câştigător
| djcrazyroxxy a răspuns:

Pai in timp ce va sarutati va bagati limba unu la altu in gura da nu toata doar un pic si o invartiti unul in jurul altuia big grin:laughing)

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Off chiar trebuie sa le fac pe toate? http://www.youtube.com/watch?v=72U-cD7CFXc

| AndaWest a răspuns:

Cu limba

| vlaaddd a răspuns:

Cu piciorul

| djcrazyroxxy a răspuns:

Ms pentru fundita.love struck

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

II bagi limba in orificiul ala jilav inconjurat de fasole,alias dinti, o treci peste toti sa-i cureti bine de mamaliga sau diferite resturi de la pranz, dupa care treci si pe la omusor atat de adanc incat sa te alegi si cu intregul pranz...

| JuLLiaN a răspuns:

Cu grija.

| andra_5121 a răspuns:

Intreaba l pe taticu ca sigur stie, iti arata el.bft

| DaNNa_6387 a răspuns:

Pai...in timp ce va sarutati ii bagi limba in gura si ii mangai limba cu a ta.big grin

| siller a răspuns:

F. usor... :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cu limba laughing