| LaDy_4967 a întrebat:

Cum se sarutabatting eyelashescu >limba:?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Incepi cu inceputul. Cu pupaturi pe buze. Apoi treci la pupaturi ceva mai apasate.:) Inchizi ochii si intredeschizi gura. In momentul acesta baiatul iti va baga limba in gura. Inspiri aer si te iei dupa baiat. In cazul asta puteti sa va atingeti buzele cu limba, dintii si mai apoi varful limbii. Baiatul stie ce trebuie sa faca deci lasa-te indrumata de el. Ai aici un site si un video unde poti citi mult mai detaliat. :) http://www.gavagai.ro/blog/2007/06/11/cum-se-saruta-cu-limba/

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta e ca si cum ai intreba:"Cum se face sex?batting eyelashes"
Oare oamenii de acum 100 de ani cum faceau, ca net nu aveau, telefoane ioc si totusi se iubeau si se sarutathinking
Miss ya Ceasca Boysad

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singura: cu limbalaughing. Acum serios vorbind pai te apropi usor de partener, inchizi ochii si incepi cu un pupic pe buze si apoi desfaci usor buzele si iti strecori limba la el in gura(pare scarbos asa ca nu are nimeni cum sa-ti explice exact, dar este foarte placut). O sa inveti cu timpul, nu trebuie sa te interesezi acum pe net ca nu rezolvi nimic. Daca totusi vrei sa vezi scrie pe youtube,, French kiss'' si sunt acolo cateva filmuletze. Dar mai bine astepti ca totul sa vina de al sine. Eu am avut primul sarut la 15 ani si cateva luni tongue

| cOnTexT a răspuns:

Buna☺, pai nu se poate explica e simplu, daca vrei te invat laughing

| DEBrown a răspuns:

Va uniti limbile si le miscati laughing

| Ionut a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti explic. Totul vine de la sine. Dar cred ca pot sa-ti spun cate ceva. Deci cand te saruti cu partenerul/ra va jucati cu limbutzele happy

| ProjectJackpot a răspuns:

Tu cum crezi? Ii bagi limba pe traheelaughingesti multumita de raspuns? sau daca vrei, poti sa o lingi pe ficatlaughing cum doresti...

PS:intrebarile idioate primesc raspunsuri ca atare.

| anonymus a răspuns:

Nu, cu picioarele.

| Thunderstruck a răspuns:

Pai totul vine de la sine, practic tu trebuie sa te lasi sarutata mai intaihappy. E super usor...mai intai incepi cu un sarut normal apoi treci la cel pasional, pe la mijlocul sarutului incepi sal imiti pe partener, dupa cum scoate limba si la sfarsit termini cu un sarut pasional intens

| thefirstangel a răspuns:

Dar dc trebuie sa-l saruti tu pe respectiv?

| thefirstangel a răspuns:

Respectivul baiat *scuze

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Pai cred ca cu limba!thinking

| MyTzZy a răspuns:

Deci totul vine de la sinehappy. Te lasi condusa de baiat si totul va fi bine. Sucesshappy

| Andrei777 a răspuns:

Simplu! m-am sarutat la 10 anirolling on the floor faci cerculetze in juru limbii luismugthinking eu asa factongue

| bCtz123 a răspuns:

Bai, prima daca cand m-am sarutat cu o tipa aveam 11 ani sau ceva si habar nu aveam. Am bagat limba acolo si m-am jucat cu limba ei.

Te inveti tu, nu este vreo tehnica speciala.

Gandeste-te ca nu exista nici o regula, doar sa nu dai prea multa saliva sau sa bagi prea "adanc" limba.

Hai ca te descurci, nu te mai gandii la asta.

| ViseInCulori a răspuns:

Iti bagi limba in gura lui. dar nu pana in gatlaughing)big grin

| nobodyknowsme a răspuns:

raised eyebrows ce intrebare e asta vino siti arat pe viu

| Skillz_2743 a răspuns:

Dragă.happy
Totul vine de la sine, doar trebuie să ai curaj, să crezi in tine.
Doar închizi ochii. Te apropi uşor de el, îi atingi buzele cu buzele tale.happy Dar răspunsul meu este.:
TOTUL VINE DE LA SINE!

Skillz.

| anny_5546 a răspuns:

Olala