| AdamSandler a întrebat:

Cum se saruta cu "limba in gura"? Din punctul de vedere al baiatului.
Nu vreau tutoriale de pe google, videoclipluri, articole | sau vorbe de genu "vine de la sine"...Nu vreau sa ii bag limba in gura si sa astept sa ma sarute ea, adica sa ma fac de ras.
Vreau raspunsuri de la cei "experimentati", care au mai facut asta spre deosebire de mine straight face
Funda happy

10 răspunsuri:
| Ombladon1 a răspuns:

Nu este deloc complicat, dar este ceva foarte special.

Trebuie sa te lasi purtat! Ajungi la contactul dintre buzele tale cu ale partenerei si de acolo te lasi purtat. Poti sa saruti mai incet cu pasiune si romantism sau poti sa saruti cu o intensitate mai mare si sa fie un sarut din ala mai apetisant, mai incins,

SPER CA TE-AM AJUTAT! big grin Mult succes!

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Eu unul nu iti pot explica... daca vrei incearca pe mana sau pe un pahar mai micut =) sau zii unei prietene sa te invete (practic nu teoretic)

| MaditsSaaa a răspuns:

Nu te gandi ca noi aici o sa putem sa te invatam ca pe viu...
Si da, "totul vine de la sine"
Nu-ti trebuie manual pentru asta, pur si simplu va jucati cu limbutelehee hee
Sus -jos, stanga-dreapta
Sau rotesti limba in jurul celei a parteneri...
Mare lucruhee hee)

Succeswinking

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, observ ca nu ai primit un raspuns concret de la un baiat...si na...m-am bagat si eu ca strampii in *****.pai de obicei la french kiss daca este prima oara cand saruti astfel ai tendinta de a " musca" limba celuilalt, deoarece ai tendinta(deja ma repethee hee )de a inchide gura. trebuie sa atingi limba partenerului cu limba ta in diferite moduri insa cel mai important este sa te simti tu bine nu sa tii cont de anumite reguli.BAFTA happy

| Andy_2640 a răspuns:

Of of of! asta trebuie incercat nu intrebat:d si totusi, totul vine de la sine.

| Biu90 a răspuns:

Nu e greu. Curaj. O pupi si implicit ea va deschide gura. Apoi introduci limbutza in gurita. Nu ca disperatu...pur si simplu. Nu trebuie s faci ceva special cu ea...

| kenzo_3134 a răspuns:

Ma,stiu cum e.atatea raspunsuri da nici unu nu intelege ce vreilaughing
Sper ca am inteles eu.
Pai o saruti normal, apoi daca vreti french ii introduci limba in gura (nu pana in gat) si incepeti sa va jucati cu limbile practic ii mangai limba ei cu a ta. Sper ca te-am ajutat.

| aiam a răspuns:

Toti asa au inceput, incearca intii fara limba daca se primeste te bagi mai departe big grin

| Zoet a răspuns:

Totul vine de la sine laughing)
Neah, glumesc.happy
Asa ca un inceput.

Pai in timp ce saruti o fata, presupun laughing, ia-o usor, usor. Adica nu dintr-odata. Cred ca intelegi ce spun.

Dar nu face asta daca nu va cunoasteti destul de bine, ca fata s-ar putea supara sau s-ar intimida. Nah, stii cum sunt fetele happy

| AdamSandler explică:

Nu pot sa declar un raspuns castigator pentru ca toti ma-ti ajutat mai mult sau mai putin...
Multumesc tuturor pentru ajutor happy