| anonim_4396 a întrebat:

Hey ...am o intrebare este cam jenanta, despre sarut...Cum se saruta cu limba vreau toate detaliile si fara raspunsuri,,totul vine de la sine,, va rog funda. celui mai complex raspuns:*:*:*

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

E simplu, in timp ce el isi baga limba in gura ta tu daca nu stii nu te teme, simte-te in pielea ta si la mine asa a fost apoi cand m-a sarutat m-am lasa dusa de val e usor iti baga limba in gura si tu te joci cu limbalove struck e cel mai frumos lucru si nu uita fii tu insuti fara rusinare, fara teama ca totul vine de la sine:-> funda?love struck si inca ceva asa e totul vine de la sine adica tu incerci sa nu gresesti dar de fapt o sa faci bine crede-ma ca si mie mi s-a intamplat succes:*

| DennySa660 a răspuns (pentru IubesteEa):

Multumesc mult de tot... de la tine chiar am inteles, iti voi fii recunoscatoare...

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Youtube dai search la "french kiss".
un video = 1000 cuvinte

| DennySa660 a răspuns:

Ca sa fiu mai explicita cand limba lui este la mine in gura, cu limba mea ce fac?laughing

| IubesteEa a răspuns (pentru DennySa660):

Simplu te jocilaughinge simplu daca vrei da-mi idul tau iti ofer mai multe informatii si te ajut cu orice big grin

| DennySa660 a răspuns (pentru IubesteEa):

Dependenta_de_tine00