| Donovan a întrebat:

Cum se saruta pe gura correct? dau funda celui mai folositor raspuns!

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pa nu exista saruturi gresite, ci doar esuate, ca mai apoi sa fie reluate. insa asa ceva doar la filme si desene animatechatterbox. Nu iti mai face griji pentur primul sarut, sau primul sarut cu cineva, secretul este sa te lasi dusa de val dupa partener la sarut. SA nu iti treaca altceva [rin cap la exprimarea anterioaradevil

| chelie91ptm a răspuns:

Da

| chelie91ptm a răspuns:

Simplu

| chelie91ptm a răspuns:

Cu limba in guritsa

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinaa933746 a răspuns:

Depinse de tine...daca esti rusinos si vrei sa o iei usor un sarut normal pe gura de cateva secunde. Daca este indraznet si vrei ca sarutul sa fie mai romantic, pasional, cu limbatongue.Bafta kiss. Funda?