| Donovan a întrebat:

La ce se uita fetele la baieti? dau funda celui mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| XxLorexX a răspuns:

Hey. Asta depinde de fiecare fata. De exemplu eu ma uit prima data la ochii unui baiat, dar si la caracterul lui si la felul cum se comporta. Baietii gen macho, precum si cei care injura la fiecare cuvant, ragaie si fac chestii de genul sunt respingatori. Mai bine un baiat care nu arata atat de bine, dar stie sa se comporte cu o fata, decat unul care arata perfect, dar se crede cel mai tare.

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

La cat de dotati sunt in pantaloni love struck

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde de fete unele se uita la portofel rolling on the floor altele sa arate bine si sa fie prost; altele sa fie cat mai smecher si arogant si sa vorbeasca cat mai cocalareste!

O singura conlcuzie, mai nici una nu se uita la baieti cuminti!

| briosicabriosel a răspuns:

Buna
Unele fete sunt doar pe interes
Altele se uita la frumusetea interioara
Altele la cea exterioara...

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Eu ma uit daca se imbraca bine, ii frumos si daca sta drept!laughing ( nu conteaza daca ii cuminte sau nu!):*

| TVD13 a răspuns:

Pai eu ma uit la cum se imbraka si cum arata...big grinbig grin
Restu la banibig grinbig grin

| Lollipopy a răspuns:

La comportament si daca arata dragut.

| looolliika a răspuns:

Pe o fata primul lucru care o atrage la un barbat e fizicul! de abia dupa.se uita la... partea interiara si. in POrtofel bine inteles. oh go on ca doar acum... toate lucrurile sunt pe interes oh go on laughing

| DaNaDoT a răspuns:

E diferit de la fata la alta. Alea cu capul pe umeri se uita dupa baieti maturi. Alea mai pitzi, ca nu gasesc alt cuvant, la bani etc.

| OoOlivia a răspuns:

Eu una am o slabiciune pentru ochi...asta e primul lucru care ma atrage la un baiat si dupa gesturilehappy ...Mersulhappy

| alexandra_1890 a răspuns:

Pe mine prima oara cand am vazut un baiat de care imi place ma atras privirea luihappy apoi zambetul, gesturile si mai apoi totulrolling on the floor)))

| LalaCoriiii a răspuns:

La aspect normal dar si la suflet! funda te rog

| mihaela_9647 a răspuns:

Eu una ma uit mereu la cum arata si la ochi lui, nu conteaza cat de cuminte este.