| Oana_2557 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea sufera pentru ca a fost cu un baiat care a inselat-o, iar acum e cu un baiat care chiar o iubeste si ea inca se mai gandeste la baiatul care a inselat-o pentru ca ii place mult de el. Iar eu nu stiu ce sfaturi sa-i mai dau. Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Pai exu cu care a fost, nu o merita si punct. Spune-i asta clar sa ii intre in cap.Ca oricum ii e mai bine fara el, ca daca a inselat-o nu a iubito.Si pana la urma noi mereu vreme ceva nu avem,si ea il are pe baiatul care il iubeste dar il vrea pe celalaalt, asta e nu ai ce sa faci. Decat sa invete sa nu se mai gandeasca la ex-u.
Sa stea mai mult cu actualul, sa faca multe lucruri impreuna.Sa invete sa il iubeasca.
XoXo

2 răspunsuri:
| yngerash_4642 a răspuns:

Pai daca a inselat-o tot ce trebuie sa faca ea e sa-l uite pentru ca nu are rost sa mai iubeasca pe un asa baiat.Incearca sa ii explici ca nu merita sa il iubeasca si sa stea aproape de cel care e acum.Dar ea e libera sa aleaga exact cum spune melodia de la vescan-liber sa alerg...aa si in caz ca tot nu il uita pe el pune-i sa vb fata in fata si se va rezolva tootulwinking funda?big grin

| RazvaN_3529 a răspuns:

Poi... Ii poti spune sa se ataseze mai mult de baiatul cu care e acum...Si cine stie. Poate il va da uitari pe acel baiatbig grin