| anonim_4396 a întrebat:

Cum se stimuleaza cel mai bine clitorisul? Ce trebuie folosit?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu know how, cu atentie, cu feeling, cu drag, cu interes altruist, cu rabdare, cu niste degete fine, antrenate, cu o manichiura absolut impecabila, si maxima dorinta de a-i procura placeri super si amintiri de neuitat!
Evident, dupa degete e randul regalului oral, cu repertoriul inefabil si inepuizabil.

| whatevernvm a răspuns:

Cu bricheta

| darrio2007 a răspuns:

Cu un penis care isi cunoaste bine meseria.Si o limbuță, două.

| corbulalbrosu a răspuns:

Clitorisul este un mic organ erectil, bogat in terminatii nervoase, (in el exista peste 8.000 de astfel de terminatii), a carui parte vizibila este situate deasupra partii anterioare a labiilor mici. Deoarece clitorisul este un organ foarte sensibil la atingere, partenerul trebuie sa fie foarte atent si o grija deosebita in momentul in care incepe sa se joace si sa-l excite si din acest motiv este indicat ca acest lucru sa fie efectuat cu multa delicatete de preferat cu limba sau buzele combinat cu finetea degetelor. Prin excitare continua a clitorisului, vaginul se lubrifiaza, labiile mari se umfla, labiile mici se tumefiaza ceea ce produce ca in final clitorisul sa se ridice, sa se intareasca si, si, si... sa intre in ERECTIE. Daca ai cu cine, distractie placuta!

| mihai69 a răspuns:

Cu limba, vibratorul, jet de apă de la duș, sau chiar manual.
Fiecare cu ce are. Și mai ales, cu ceea ce îi place mai mult.
Sfat: nu aplica presiune direct pe el, poate deveni dureros / prea sensibil.

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde de le femeie la femeie, dar eu zic ca daca sunteti foarte apropiati si ati facut niste pasi. Sexul oral e cel mai indicat pentru asta.

| okays a răspuns:

Limba, degetul, vibrator laughing