| sofia_8041 a întrebat:

De ce nu pot sa am orgasm decat atunci cand imi stimuleaza clitorisul cu degetul?

Răspuns Câştigător
| sonya_5952 a răspuns:

Http://www.csid.ro/sex/in-cate-feluri-poti-obtine-un-orgasm-4406954/

De obicei orgasmul la femei are legatura si cu cat de bine te simti in piele ta si cat de bine te cunosti. Asadar muuuulta incredere in sine, curiozitate si perseverenta

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

O femeie poate avea orgasm prin mai multe tipuri de sex,oral vaginal chiar si anal. Ca sa ajungi la un orgasm vaginal,barbatul trebuie sa aiba experienta, sa adoptati pozitii sexuale in care simti ca penisul atinge, freaca punctul G si atunci vei avea si un alt orgasm. Si nici el sa termine foarte repede.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Probabil doar atunci te exciti tu cel mai tare, fiecare femeie se excita diferit, pe unele le excita mai mult sexul anal, pe altele oral,... depinde de fiecare [funda]

| Kittynika a răspuns:

E bine si asa decat deloc.

| BeeFree_4482 a răspuns:

Nui nimic adevarat cum ca fiecare se excita diferit iti spun eu : inca nai gasit pe cienva sa fie asa de bun incat sa reuseasca sa te faca sa ai orgasm si in alte feluri rolling on the floor (glumesc kiss)