| Aham a întrebat:

Cum se trateaza puditatea la femei?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Exista femei pudice si femei mai putin pudice! In 2011 sa fii pudica ar putea sa para deplasat, avand in vedere ca suntem asaltati de imagini pornografice la tot coltul. Lucrurile nu stau insa chiar asa. Daca este relativa, pudoarea este aproape sanatoasa.Femeile obisnuiesc sa se minta singure doar ca sa isi justifice pudoarea: ele isi sustin refuzul de a se expune prin faptul ca nu sunt epilate, ca au celulita. In realitate insa, motivul este altul: nu corpul lor are ceva, ci ideea de a si-l expune in fata altor persoane... Obisnuieste-te cu corpul tau. Chiar daca ti se pare dezgustator sau imoral, petrece-ti macar jumatate de ora pe zi fara haine. Acest lucru iti va permite sa te obisnuiesti cu corpul tau si cu imperfectiunile sale...bafta

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cu rabdare!

| harciog a răspuns:

Fara cuvinte.Cu degetul cu luneta.

| Awesom a răspuns:

Pudicitatea la femei nu se poate trata e imposibil e mai grea decat Sida.