| Weezymihai a întrebat:

De ce multe femei ii iubesc pe cei ce le trateaza ca pe niste catele si ii urasc pe cei ce le trateaza ca pe niste regine?

12 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu cui ii place asa ceva eu personal daca nu sunt tratata minimum frumos chiar daca nu ca o regina ma uit cu cel mai adinc dispret la respectivul si il fac sa se simta mic mic de tot.

| neutrino a răspuns:

De obicei ne ascundem neputinta sub astfel de afirmatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea pitzi poate...sau na la unele le plac baietii rai sau pur si simplu aceia le atrag si apoi se plang...dar unii se stiu preface destul de bine intrebarea ta e ca si cum ai intreba de ce nimic nu-i drept? rasp nimic nu-i drept in viata ca si cum ai zice viata nu-i roz si chiar de ar fi te-ai plictisiitongue

| Cosmotel a răspuns:

Pentru ca fetele vor masculi alfa, nu niste catelusi care fac orice le spun. cred ca se pot distra cu primul si viata este plictisitoare langa cel de-al doilea. tongue

| WildDream a răspuns:

Fiecare stie ce merita nu? Deci cele care ii iubesc pe aia care le trateaza ca pe niste catele inseamna ca asa merita sa fie tratate din moment ce fac alegerea asta.
Si ca sa-ti zic opinia mea de fata: fetele sunt atrase de baietii rai si cred/ spera ca acestia se vor schimba pentru ele. Bineinteles acest lucru nu se intampla decat in foarte putine cazuri...
Deci raspunsu pe scurt la intrebarea ta e : de fraiere!

| Weezymihai explică (pentru WildDream):

Daca ar fi s-o luam asa, ar insemna ca baietii buni nu mai au nici o sansa sa-si gaseasca fericirea?!

| WildDream a răspuns (pentru Weezymihai):

Bineinteles ca au! Acum depinde si ei dupa ce fel de fete fug, Pentru ca am vazut o multime de cazuri in care baieti buni dau numai peste fete care ii fac sa sufere sau care ii lasa pentru genu de baieti "rai"...Eu zic ca toti facem greseli la un moment dat, important e sa invatam din ele ca pe parcurs sa nu le mai facem. Trist e ca sunt o multime de fete care nu se invata minte si se tot tin dupa asa zisii baieti "rai" in loc sa deschida ochii si sa vada ca mai exista si un alt fel de baieti acolo...
ps: acum depinde si de ce intelege fiecare prin notiunile de "bun" si "rau"

| XyYx a răspuns:

Ca sa fac un pic haz de necaz, o sa spun ca ne e rau cu binele uneorilaughing

| BlackDice a răspuns:

Pentru ca asa sunt toate panaramele! cine se poarta frumos, sufera, cine se poarta urat raneste! cel mai bine e sa te lasi greu si atunci isi s-ar putea sa iasa ceva1!

| Allisson a răspuns:

Si eu ma intreb asa...nu ca as fi asa, dar ma uit la cei care sufera din cauza unor""""", si imi pare rau.ca sa le fac eu daca ele nu au minte.Peste un timp le vor parea rau, dar va fi prea tirziu...trebue sa-ti gasesti o pereche care chiar va fi jumatatea ta, in care poti sa ai incredere, nu mai atrage atentia la cele din jur, car se merg dupa cei ce le trateaza asa urit, asta inseamna ca lor le place asa.Trage comcluzii.Ce fel de persoane sunt?

funda?

| Ingerash91 a răspuns:

De mult timp imi pun aceasta intrebare.din propria experienta am ajuns la concluzia ca baietii buni is prea buni pentru ele si asta le plictiseste.nu le place sa obtina ceva usor. prefera modul cel mai greu.asta cred eu.dar tot la intrebarea ta ajung.DE CE? sad

| AncaS10 a răspuns:

Pentru ca asa e dat! asa e viata... poate cineva de sus nu vrea ca cele 2 persoane sa fie impreuna... poate acea persoana care iubeste dar treaba nu e reciproca va gasi candva ceva mai bun in alta parte si-si va aminti ca, candva vredea ca si-a gasit iubirea adevarata dar abia acum si-a gasit-o cu adevarat!