| anonim_4396 a întrebat:

Cum si ce sa fac inainte de contactul sexual sa excit CAT mai tare un baiat?

17 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hai mai copii ce-s cu intrebarile astea prostesti? cand exista iubire si acea chimie, iti vine pofta si restul vine de la sine, mai ramane sa intrebati cat/cum si in ce fel se introduce.
O seara bunahappy

| blacktulip16 a răspuns (pentru caramela):

Ok. nu mai sunt virgina de 2 ani. si eu zic ca am cat de cat experienta. doar ca de 5 luni sunt cu un nou baiat si facem sex dar nu zice niciodata 'mi-a placut aia sau cealalta' de asta intrebam

| caramela a răspuns (pentru blacktulip16):

Draga, aceste chestii nu sunt scrise nicaieri, pofta iti vine mancand..sa inteleg ca ai 16 ani?

| blacktulip16 a răspuns (pentru caramela):

Ma rog. 17 si 10 luni. 18

| caramela a răspuns (pentru blacktulip16):

Multi inainte!

| blacktulip16 a răspuns (pentru caramela):

Multumesc!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să faci un dus să nu miroși.

| Azµre a răspuns:

Mângâiei scrotul, penisul!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu pot da un sfat inainte de stii varsta ta.
Oricum fii cat mai naturala, imbraca-te sexi.E important sa fii curata.

| ywar a răspuns:

Eu zic asa! Te sui tu frumusel in varfu' patului si te pui intr-o pozitie de preferat aceea cu "4 labute" si-i spui lui Janel hai baby! infige-te! Si vezi cum reactioneaza.

| caramela a răspuns (pentru ywar):

Doamneeeeeeeeee portia de ras pe seara astalaughing))))))))))rolling on the floor))))

| blacktulip16 a răspuns (pentru ywar):

Mdaaa. bun raspuns happy

| HaLoGeNNN a răspuns:

Te pui in pat intr-un halat si cand vine ti-l dai jos si ii zici: Sari pe mine jaguarule

| ChuckNorris42 a răspuns:

Inainte de contactul sexual? Fi o femeie buna si du-i un sandvis. O sa fie mort dupa tine. Bafta :*:*

| ChioLays a răspuns:

Stripeasewinking

| tejucu a răspuns:

Pai stati in pat, il atingi pe corp il sarutii si multe chestii...