| Alex a întrebat:

Cum si unde pot sa cunosc o fata pentru o relatie de lunga relatie, stabila si serioasa?

5 răspunsuri:
| Sheili a răspuns:

O relatie serioasa hmmm, nici intr-un caz pe internet ...Nu stiu poate te ajuta daca mergi in locuri unde sunt fete big grin ca si un club nu stiu... Succes! te va indruma dragostea sunt sigura!

| AtateaConditii a răspuns:

Femeile Domnului(pocaite)cele mai sincere, serioase persoane pe care le stiuhappy.

| costellodonatz a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, gasesti fete serioase la Gara de Nord, de obicei îsi fac aparitia tarziu in noapte. Trec foarte des prin zona la ore tarzii (din cauza serviciului) si am vazut fete ce mi s-au parut foarte serioase, dornice de relatii lungi, chiar foarte lungi. Sper ca te-am ajutat.

| ZoeyRedbird a răspuns:

Aici...laughing

| Puiuserban a răspuns:

Caut o fata pentru o relație pe termen lung