| anonim_4396 a întrebat:

Cum spui unei fete ca no mai placi?/

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cum ne-ai zis si noua!
Degeaba incerci sa infloresti situatia, o fata ranita mereu va vrea explicatii, dar in cele din urma se va subintelege!
Daca vrei sa te desparti de ea, nu stiu ce alt motiv sa fie decat ca nu iti mai place de ea!

| h3r a răspuns:

Dacă e fată deșteaptă își dă singură seama și pleacă.

| Felys a răspuns:

Drumurile noastre se despart, fiecare pe cararea lui

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca ii spui asta direct s-ar putea sa insiste si sa-ti ceara si motivul. Nu trebuie sa-i spui ca nu o mai placi ci mai degraba ca tu te-ai schimbat si ca ai observat ca nu va mai potriviti. Asa o sa inteleaga mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu te ascunzi dar nici nu ii spui asa in fata "Nu te mai plac", o sa pari un bou.
Ii spui ceva gen "Imi pare rau dar sentimentele mele sau schimbat".
Si gata big grin

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Ii zici'pa pa ne despartim ramanem prieteni daca vrei'

| Th3Anon1mB0y a răspuns:

Hei! Primul lucru zi ca :

tu: hei (numele fetei) stiu ca tu simti ceva pentru mine dar eu nu... sper sa intelegi
ea:de ce?
tu:pai (iubesti nu iubesti) alta fata (sau ma descurc pe cont propriu bafta!

| Sternex a răspuns:

Nu ca n'ai cum.

| Nucontaza a răspuns:

Pur si simplu ii zici ca nu e buna la pat si ca mai bine **** o carcasa de vaca secata sub apa

| wolfrep123 a răspuns:

Trimite-i un mesaj sau pune pe cineva sa-i spuna sau fa cum am facut eu (Buna... vreau sa ne despartim)

| AnneWasHere a răspuns:

Este foarte complicat,tinand cont de faptul ca ii vei frange inima,dar i-ao intr-un colt,undeva unde sa nu fie nimeni sa se bage intre voi doi.Ii explici faptul ca nu-ti place de ea, dar ca nu-i frangi inima adauga si cateva detalii dragute, ceva in genul.
''Asculta, esti draguta, dar sincer eu nu simt acelasi lucru pentru tine, ramanem prieteni ok?''