| ĂăăAlexandra a întrebat:

Cum ii spui unei fete ca o placi?

Răspuns Câştigător
| ღcamyღ a răspuns:

Pai dupa mine du-te la ea si vorbiti in privat spune-i si gata dar daca esti timid pune un prieten apropit sa o faca dar atentie daca este cineva caruia nu i ar spune nu o fa pune doar persoane care sa fie apropiata si restul e numai norocul... succes!

8 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Direct! Te duci la ea si ii spui ce simti pentru ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Decebal a răspuns:

Simplu: Te plac! happy

| Simplicity a răspuns:

"te plac" cu cat complici totul cu atit o sa iasa mai caraghios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine sa-i spui direct. Pur si simplu...ca sa nu aiba loc interpretari.

| SakonSIUkon a răspuns:

Te duci la ea si ii spui :Evo mai fa si tu primul pas daca ma placi daca nu stai in pana mea singura.

| anonimatic a răspuns:

Direct! Vorbesti cu ea in privat si ii spui ce simti pentru ea. Fetele apreciaza acest lucru.Dar ai agrija sa nu creada ca este la baza, sau sa fie rea cu tinewinking.

| Silviu9835 a răspuns:

Direct.Adica priveste-o in ohi si spune-i:Eu te plac, tu ma placi? Ai grija sa nu te balbai.Pace!