| ashmeker a întrebat:

Cum sa ii spui unei fete ca placi funda

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

''Cum sa ii spui unei fete ca placi funda'''
Tu vrei sa ii spui ca iti place o funda?

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Simplu : ''Plac funda''

| mrjohanys a răspuns:

Ce intrebate

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

1.Ii oferi un trandafir;
2.Ii spui direct fara ocolisuri;
3.Rogi un prieten sa ii spuna el ei pentru tine ori sa o intrebe daca si ea te place;
4.Ii dai de inteles asta facandu-i aluzii cu privire la voi 2;
5.Ii faci o surpriza frumoasa;
6. O invite la tine acasa.
Si lista poate continua tot asa...
Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| DolceKiss a răspuns:

Buna! 1. ii scrii o scrisoare de dragoste cât mai sincera 2.ii spui in fata si ii oferi o floare 3. O inviti la un suc. Bafta si sărbători fericite!

| ChuckNorris42 a răspuns:

,,Fata, imi place funda."

| DV a răspuns:

Da-i de inteles!

| olivias a răspuns:

Simplu trebuie sa ai curajbig grin

| radu1bastea a răspuns:

LOL frate cel mai bine din punctul meu de vedere este sa te bagi in grupul ei de prieteni si usor si suptil sa incerci sa fiti cat mai singuri si in acelasi timp sa o faci pe ea sa te placa si apoi o inviti la un suc o pizza sau o plimbare!